Historie rodzinne - jak poprawić relacje rodzinne i uwolnić się emocjonalnie

Stań się swoim własnym coachem i naucz się czerpać korzyści z tego, co wyniosłeś z klanu. Naucz się budować swój rozwój na tym, czego w nim brakowało. Zastosuj coachingowe podejście do budowania trwałych i wyrozumiałych relacji w rodzinie, co często bywa prawdziwą sztuką - ponieważ będąc tak bardzo podobnymi, jednocześnie tak bardzo się różnicie.


 

 Wyniki badań nie pozostawiają cienia wątpliwości, a badacze są zgodni – okres wychowania ma ogromny wpływ na całe dorosłe życie człowieka.
 
Tam więc należy poszukiwać przyczyn, a także zrozumienia mechanizmów, zachowań i emocji.
 
Pozwoli Ci to znacznie łatwiej wprowadzać zmiany w swoim dorosłym życiu i wpłynąć na poprawę relacji z rodziną i nie tylko. 
 

Cel Szkolenia:
Nauczysz się zasad, zależności i mechanizmów, w oparciu o które stworzyliśmy siebie samych. Jest to w dużej mierze konsekwencją systemów, w jakich w przeszłości funkcjonowaliśmy. A systemem, w którym żyjemy najdłużej i w najbardziej podatnym na wpływy okresie naszego życia, jest rodzina.
 
Zrozumiesz w jaki sposób i dlaczego przejmujemy reakcje emocjonalne, powtarzamy zachowania i odzwierciedlamy zestaw wartości ludzi wśród których wychowaliśmy się. Zrozumiesz jak tamte dawne okoliczności wpływają na Ciebie dziś.
 
Poznasz wiele wskazówek pomocnych przy zmianie niechcianych wzorców.
 
 

 
Dla kogo:
Dla każdego, kto jest zainteresowany poznaniem siebie na głębokim poziomie.
Dla każdego, kto chce poprawić relacje rodzinne i relacje w innych systemach, które współtworzy
 
 

Na szkoleniu:
 
Dlaczego w dzieciństwie jesteśmy tak bardzo podatni na programowanie naszego umysłu i reakcji.
 
W oparciu o jakie mechanizmy dochodzi do programowania psychiki i nabywania reakcji emocjonalnych - czyli jak tworzymy świat swojego „Ja”.
 
Sposoby na identyfikowanie historii rodzinnych – czyli powtarzanych i przenoszonych z pokolenia na pokolenie schematów.
 
Dowiesz się, kiedy powtarzamy to, co poznaliśmy w rodzinie, a w jakich sytuacjach i dlaczego robimy dokładnie odwrotnie – co też jest powtarzaniem historii rodziny. 
 
Zrozumiesz dlaczego i w jaki sposób jednostka przystosowuje się do ludzi wśród których żyje. Nauczysz się korzystać z tego mechanizmu z pożytkiem dla siebie i innych.
 
Dużo zrozumiesz na temat relacji międzyludzkich, tego jak się dobieramy w pary i na jakich zasadach współtworzymy z ludźmi rodziny i grupy.
  
Nauczysz się rozpatrywać zachowanie jednostki jako ekspresję potrzeb systemu i zobaczysz, że nawet najgłupsze zachowanie często jest istotne z jakiegoś powodu.
  
Otrzymasz wiele wskazówek pozwalających skutecznie wprowadzać zmianę w życiu.   
 
Poznasz mechanizmy, za pomocą których zobaczysz swoje życie jako przyczynowo-skutkową konsekwencję klanu rodzinnego, w którym przyszło ci urodzić się i dorastać.
 
 
 
Po warsztatach otrzymasz zestaw krótkich i prostych ćwiczeń, z pomocą których dodatkowo rozwiniesz te umiejętności. A także przejdziesz przez proces powtórzenia, wdrożenia, utrwalenia i praktykowania wiedzy z warsztatów. Otrzymasz także rekomendację sprwdzonej literatury tematycznej.
 

Organizacja i zapisy
 

 

Trener prowadzący

Całość warsztatu prowadzi Rafał Daniluk - posiada doświadczenie w postaci dokumentowanych ponad 3000 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz ponad 2000 godzin konsultacji indywidualnych, w trakcie siedmiu lat pracy. Specjalista w obszarze wystąpień publicznych, trenerstwa i prowadzenia procesów grupowych, coachingu, motywacji, podejmowania decyzji, redukcji stresu i psychosomatyki.
 
Szkoli w przeważającej większości grupy na szkoleniach otwartych oraz klientów indywidualnych, choć także pracowników firm na szkoleniach dedykowanych dla biznesu. Posiada bardzo bogatą księgę referencji potwierdzającą współpracę i pracę trenerską oraz coachingową wykonaną m.in. dla Henkell&Co Vinpol Polska Sp. z o.o., Enea Serwis Sp. z o.o., Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.

 

 

Maksymalna liczba uczestników: 24 - celem zadbania o warsztatowe walory, praktyczną pracę i odpowiedni kontakt z trenerem prowadzącym.


 
Organizacja i zapisy
 
Kiedy: 29-30 sierpnia 2020 r.
Godziny: Sobota: 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Gdzie: W siedzibie Ceros, ul. Dobra 1, 05-090 Raszyn (obrzeża Warszawy)

Cena: 

  • 570 zł przy zakupie do 21 sierpnia 2020 r.
  • 780 zł przy zakupie po 21 sierpnia 2020 r.
 
Cena szkolenia obejmuje drukowany skrypt ze szkolenia, dyplom i catering -  kawa, herbata, woda, owoce i ciastka. 

 
 
Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości pieniędzy!
 
Jeśli po uczestnictwie w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z jakości którą prezentujemy, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.              
 
 
 
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, aby zdobyć te kompetencje:
Kupuję szkolenie

Liczba miejsc ograniczona

Termin szkolenia

29.08.2020 -30.08.2020

Cena szkolenia

780 zł

Miejsce szkolenia

Warszawa - Raszyn